Садовий секатор вироблений від торгової марки JAPANS quality, країна Японія.
Потужний вид секатора, виготовлений з міцної сталі високовуглецевої, має захисне покриття на металі.
Рукоятки зручні, легко і зручно тримати в руці.
Форму мають ергономічну, рукоятки ковані, захоплення леза 210 мм.
Скріплені рукоятки між собою металевою пружинною.
Також на самому секаторі ви можете побачити засувку, для відкриття роботи, і фіксатор закривання.
Такий фіксатор дає надійність тримати в закритому стані, і зберігати в чохлі в закритому стані довгий час.
Чистку можна проводити після роботи, протерти і очистити від пилу і бруду.
Використовують такий вид секатора для роботи з обрізкою великих гілок, дрібних, зручно формувати кущі роз, винограду, малини, смородини і т.д.
Вага садового секатора – 280г.
Довжина – 21 див.
Ширина – 7 див.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Виробник | Japan Cars |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина леза | 8 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 21 мм |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |