Електропила GES23-40B ТМ «GRUNHELM» призначена для поперечного, а також поздовжнього розпилювання деревини. Цей інструмент використовується для будівництва, робіт на присадибній ділянці, догляду за садом, розпилювання дров. Електропила може використовуватися людьми з наявними навичками роботи, так і новачками. Поперечне положення електродвигуна дає змогу максимально передати крутний момент з електродвигуна на ланцюг. До складу пилки входить маслонасос, який автоматично подає олива для змащення ланцюга. Користування цією пилкою не вимагає особливих навичок. Перед початком робіт треба лише залити оливу в оливний бак і під'єднати пилку до мережі 220 В. Порівнюючи з бензопилами електропили мають низку переваг, це низький рівень шуму, низька вібрація, простота у використанні, зносостійкість, маленька вага, великий крутний момент. Для візуального контролю рівня оливи в пилі передбачене оглядове скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |