Тример бензиновий Sadko предназначен для скошування травы, бур'янів, невеликих чагарників, формування ландшафтного дизайну.
Цей вид инструмента можливо використовувати як в побутових потреб, так и в комунальних господарствах.
Тример має суцільний сталевий вал. Для зменшення вібрації вала передбачені гумові амортизатори, які вставлені в трубу.
Надійний двотактний бензиновий двигун потужністю 2,2 л.с. и робочим об'ємом 43 куб. див. дасть змогу впоратися з будь-яким поставленим завданням.
Для захисту от вилетів частин и каменів передбачений кожух захисту.
Для зручності роботи передбачена ручка велосипедного типу.
Передавання всього крутного моменту від валу двигуна до редуктора коси відбувається без втрати потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
| Країна виробник | Словенія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |