щілинна стрічка для крапельного поливу
Ця стрічка виготовлена з дуже міцного та високого за якістю поліетилену, що безпосередньо дає можливість використовувати стрічку як мінімум від 2-х років (звісно ж при правильному використанні та зберіганні).
Використовувати цю стрічку можна не тільки на фермерських ділянках, а також у домашніх умовах на ваших грядках. За допомогою цієї краплинної стрічки ви зможете не тільки поливати, а й підгодувати ваші рослини, тим самим забезпечити собі відмінний урожай.
Характеристики :
Після закінчення сезону використання стрічку обов'язково потрібно прибрати з поверхні де вона використовувалася, промити під напором води тим самим очистити від усіляких забруднень, далі потрібно «продути» її, просушити від залишків води, і відправити на зимівлю в сухе опалювальне приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AquaPlus |
| Країна виробник | Україна |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 16 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Мінімальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Витрата води (м3/год) | 0.5 |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |